Multidesk.be » Ledenlijst - aflopend gesorteerd op multiviteit

Helpinformatie
Klik op een gebruikersnaam van een lid om meer informatie over die persoon te bekijken.
Klik op één van de kolomtitels om de lijst in een bepaalde volgorde te sorteren.
PB  GebruikersnaamEchte naamTitelLid sindsMultiviteit
PB  MartijnMartijn WoutersBeheerder23.09.200313785
PB  SMGSteven UytterhoevenModerator08.07.200512000
PB  WheeldiggerGerrit de JongModerator08.11.200410173
PB  SurivModerator03.10.20057607
PB  CdudeEat my shorts :)03.01.20095427
PB  thekidBrecht PynooModerator28.11.20055273
PB  rObkE 23.09.20033765
PB  SimonSimon 06.06.20063742
PB  Dreams- Dreams - 13.02.20063479
PB  jokeMorgen wordt het beter.05.12.20062669
PB  k_a_lfDieter Van AerdenINFØMAN31.01.20062650
PB  Fred31Frederik A 02.12.20062519
PB  picassoMarcBad Seed30.07.20042307
PB  XenoCarlos Tuytschaever 06.12.20061935
PB  DendezeJoris Cools 28.10.20031695
PB  KilianKilian 05.07.20051629
PB  steelgateJoel 21.02.20051568
PB  StOoshDennis De Braekeler 07.02.20081526
PB  *Poison_Ivy* 30.04.20051474
PB  Corona 15.12.20061388
PB  Sergei 30.01.20051378
PB  Danny-Danny Romeijnders 02.05.20061209
PB  NightCreaturePaul KruitzMSc.15.04.20051196
PB  sletsiebjorn van rijckeghem 02.12.20051114
PB  pietkeunPeter 26.08.20061088
PB  Hoobastank_RMLAlex KuyfSimply the best29.10.20061030
PB  WNxCyberwarmachinerutger klomp 23.06.20061015
PB  *Scorpia*NicolineCoffee08.12.20031004
PB  EzioThibault Seynaeve 10.01.2013973
PB  Here I Am 08.06.2005908